Blog Image

Adalmiina's Klädkammare

www.adalmiina.se

email

Facebook

WebShop

På väg till lussfest

2012 Posted on Wed, December 12, 2012 15:35:19

smiley



Ljuvliga kombinationer

2012 Posted on Sat, December 01, 2012 18:03:19

som kan varieras i det oändliga, och är tidlösa

LoveForEver, DesignWerket smiley



..lager på lager

2012 Posted on Wed, November 21, 2012 17:53:58


Höstens nya öppettider

2012 Posted on Thu, October 04, 2012 12:15:41

tis-fre 12-18
lör 11-14

Välkomna smiley



September

2012 Posted on Wed, September 19, 2012 14:38:33

Ulligt, gulligt och värmande plagg,

och färgglad kermik gör själen varm o glad….



Vackra Gerbera

2012 Posted on Sat, August 18, 2012 16:14:35

Nytta med nöje smiley

finns även sockerkaksformar, små runda gratängformar med mera, med mera….



Finns i butik

2012 Posted on Fri, July 20, 2012 11:11:23



Wildfrid – 25%

2012 Posted on Fri, July 06, 2012 14:43:07



Långkofta

2012 Posted on Tue, June 19, 2012 10:29:11

för eventuellt kyliga kvällar smiley

100 % bomull

799 kr



Riceeee……

2012 Posted on Sat, June 02, 2012 01:33:48

smiley mera färgglatt från underbara RICE

Muggar, skedar, vispar, skålar..jaa, allt möjligt i regnbågens flesta färger



Färgglatt i köket

2012 Posted on Thu, May 03, 2012 11:19:23

från Rice och Gerbera

Fira mor på söndag med hårda paket…10% rabatt på bla Gerbera, Rice,Konkreativ samt smycken.Gäller tom söndag 27 maj.



Vackra Varberg i i början av April 2012

2012 Posted on Mon, April 09, 2012 19:07:08


Snyggt att kombinera

2012 Posted on Thu, April 05, 2012 15:29:54


Adalmiinas öppettider i Påskveckan

2012 Posted on Sat, March 31, 2012 10:55:01

smiley

Öppettider i påskveckan

Tis-Ons kl 12 – 18
Skärtorsdag kl 12 – 15
Långfredag stängt
Påskafton/Lördag kl 11 -14

Söndag-måndag = vilodag smiley

“Låt vardagen bli till en fest!”

Live and relax
Välkommen till Adalmiina på Kyrkogatan 13
i centrala Varberg



Vårkänslor hos Adalmiina

2012 Posted on Wed, March 14, 2012 20:37:39

smiley

smiley



Underbara Karima i butik Nuuuu…

2012 Posted on Tue, March 13, 2012 12:55:03

100% underbar siden

1199 kr..skynda, innan de tar slut



Next »