Blog Image

Adalmiina's Klädkammare

www.adalmiina.se

email

Facebook

WebShop

Snart är det jul

2013 Posted on Mon, December 02, 2013 11:03:10

smiley



Hotellgatan 4

2013 Posted on Sat, November 30, 2013 12:22:15

i Falkenberg, snett emot Grand Hotell vid Ätran

Välkomna smiley



Juliga muggar

2013 Posted on Thu, November 28, 2013 13:47:12

från danska Rice

49 kr/st

Finns i en massa varianter



Härlig långkofta

2013 Posted on Thu, November 07, 2013 12:50:23

från Du & Jag, finns hos butik Adalmiina Hotellgatan 4
i Falkenberg smiley



oktoberfärger

2013 Posted on Tue, October 08, 2013 12:16:58


Vackert till hemmet

2013 Posted on Sat, September 28, 2013 17:25:05



Ösregn…

2013 Posted on Sat, September 14, 2013 08:49:50

vilken färg är din favorit?



Black & White

2013 Posted on Mon, August 26, 2013 12:24:13

är fint också smiley



vackert

2013 Posted on Fri, August 23, 2013 10:57:38


vackra färger

2013 Posted on Tue, August 20, 2013 14:56:40

vilken blir din?

smiley



Hos Adalmiina

2013 Posted on Thu, August 01, 2013 09:46:04



Karen By Simonsen

2013 Posted on Tue, June 18, 2013 21:14:46

smiley Så snyggt från Karen By Simonsen
Byxorna är kanonsköna på



Mamelucker/bloomers

2013 Posted on Thu, June 13, 2013 17:00:05

smiley så fiiiiint



….romantik

2013 Posted on Thu, May 30, 2013 20:27:40

smiley



Sommarklänningar…

2013 Posted on Mon, May 27, 2013 17:49:33

smiley



Färgglatt…nu är det vår

2013 Posted on Thu, May 16, 2013 08:39:01

smiley Danska Rice



Next »