Blog Image

Adalmiina's Klädkammare

www.adalmiina.se

email

Facebook

WebShop

God Julhelg

2014 Posted on Tue, December 23, 2014 17:12:44

önskas er alla smiley



Julklappsbekymmer ?

2014 Posted on Sat, December 06, 2014 09:44:30

..varför inte ge bort ett presentkort gällande hos Adalmiina smiley



Storgatan 23

2014 Posted on Thu, December 04, 2014 17:55:01


Ewa i Walla

2014 Posted on Wed, October 29, 2014 10:52:31

Vackra, romantiska underbara Ewa i Walla
Varierbart, kombinerbart, årtidslöst..tidlöst…Passar alla..
som vågar och vill, och lite till



Håll i paraplyt…

2014 Posted on Wed, October 08, 2014 08:52:01

vad det blåser….
Adalmiina har öppet tisdagar-fredagar 12-18
samt lördagar 11-14
Utöver ordinarie öppettider kan vipshopping bokas,
med massa glada erbjudanden..

Välkommen in till Hotellgatan 4 i centrala Falkenberg



Färgglad Höst

2014 Posted on Sat, September 06, 2014 13:04:18

smiley

Svart behöver inte vara dystert…se bara på denna härliga kombo med svart och cerise.

Klänning från Du&Jag och bolerokofta från DesignWerket



Välkommen in…

2014 Posted on Fri, July 04, 2014 15:22:16


..sommar

2014 Posted on Mon, June 30, 2014 14:46:40

Glada färger, härliga mönster på de vändbara fairtrade kjolarna från Zand.
Välkommen in för att hitta ditt exemplar smiley



Love forever

2014 Posted on Tue, June 24, 2014 08:54:29



Välkommen in….

2014 Posted on Thu, June 05, 2014 16:50:15

till Adalmiina..Hotellgatan 4, Falkenberg



Facebook

2014 Posted on Fri, May 16, 2014 16:31:02



Sköna maj

2014 Posted on Fri, May 02, 2014 15:51:35



Love forever

2014 Posted on Thu, April 24, 2014 16:44:49

Jenny tunic



Glad Påsk

2014 Posted on Thu, April 17, 2014 17:37:11

smiley



Vacker och nöjd kund

2014 Posted on Fri, April 04, 2014 16:35:25

Härlig kund i kläder från Adalmiina
Tunikor av märket Symptom, scarf ch mamelucker från Miel, kjol Ewa i Walla.



Love forever

2014 Posted on Fri, April 04, 2014 14:15:26

Underbart romantisk och tuff, på en samma gång

Finns i stl S-M-L-XL



Next »